Den 11-12-2017

Skemaet herunder viser hvornår holdene træner, hvilken bane de benytter til dette, samt omklædningsrum.

Nedenstående skal overholdes, det er nødvendigt for, at der skal blive færrest mulige problemer med kampe. Kampe bliver af og til lagt i jeres træningstid så, se INFO tavlen om jeres bane er brugt

   HOLD

TRÆNINGSDAGE

TIDSRUM

BANE

OMKL.

 

talenttræning ungdom

Onsdag

16.15-19.00

11

K7AB

5

Senior  1-2

Tirsdag-torsdag

18.30-20.30

11

11.1

7-8

Senior  1-2

Tirsdag-torsdag

18.30-20.30

11

11.2

7-8

Senior  1-2-3-4

Tirsdag-torsdag

19.00-21.00

11

11.3

7-8

Senior  1-2-3-4

Tirsdag-torsdag

18.30-20.30

11

11.2

7-8

Senior 1

Mandag

18.30-20.30

11

11.1

8

U17 Junior 00-01

Tirsdag-torsdag

17.00-18.30

11

11.1

7

U16 Drenge 2002-03

Tirsdag-torsdag

17.00-18.30

11

11.1

8

U14 Drenge 2004

Mandag-onsdag

17.00-18.30

11

11.1

8

U13 Drenge 2005 1

Tirsdag-torsdag

16.45-18:15

8

11.3.2

3

U13 Drenge 2005 2

Tirsdag-torsdag

17:30-19:00

8

11.3.1

3

U12 Drenge 2006

Mandag-onsdag

17.00-18.30

8

11.3.1-11.3.2

8

U11 Drenge 2007

Tirsdag-Torsdag

17.00-18.30

8

11.2.1-11.2.2

4

U10 Drenge 2008

Mandag

17.30-19:00

5/8

11.2.1-11.2.2

3

U10 Drenge 2008

torsdag

17.30-19:00

5

5.1-5.2-5.5-5.6

6

U9 Drenge 2009

Onsdag

17.00-18.30

5

5.4-5.5-5.6

3

U9 Drenge 2009

Lørdage

10.00-11.30

5

5.4-5.5-5.6

3

U8 Drenge 2010

Onsdag

17.00-18.30

5

5.1-5.2-5.3

4

U8 Drenge 2010

Mandag

17.00-18.30

5

5.1-5.2-5.3

4

U7 Drenge 2011

lørdage

10.00-11.00

3

3.1-3.2

4

U6 Sandkasse

Søndage

10.00-11.00

3

3.3-3.4

4

U16 Piger 02

Tirsdag-torsdag

18.00-19.30

8

8.3

1-2

U15 Piger 03-04

Tirsdag-torsdag

18.00-19.30

11

8.3

1-2

U13 Piger 05

Tirsdag-torsdag

18.00-19.30

8

8.2

1-2

U12 Piger 06

Tirsdag-torsdag

17.00-18:00

8

8.1

1-2

U11 Piger 07

Tirsdag-torsdag

18.00-19.30

5

5.3-5.4

1-2

U10 Piger 08

Tirsdag-torsdag

17.00-18.00

5

5.3-5.4

1-2

Old boys

Onsdag

19.00-20.30

8

7

 

målmandstræning

tirsdag

16.00-20.00

 

7

6

Old boys - veteraner

Søndage

10.00-11.30

 

K7C

3

Haslev Hockeyklub

Fredage

18.00-21.00

 

 

 

 

Kommende kampe

SEP 22 Lør
14:30 Sjællandsserien , Pulje 2 Køge BK - Haslev FC 1352 Kampnr.  323179
SEP 22 Lør
15:30 Serie 3 , Pulje 8 Præstø IF - Haslev FC 1436 Kampnr.  819671
SEP 23 Søn
11:00 Serie 5 - Efterår, Pulje 8 oversidder - Haslev FC 1355 Kampnr.  415228
SEP 28 Fre
18:30 Serie 3 , Pulje 8 Haslev FC - Store Heddinge BK 1219 Kampnr.  819679
SEP 28 Fre
20:15 Serie 3, Pulje 8 Førslev IF - Køge BK HFC Kunstbane Kampnr.  819680
SEP 29 Lør
14:00 Sjællandsserien , Pulje 2 Haslev FC - Ringsted IF 1218 Kampnr.  323189
SEP 30 Søn
11:00 Serie 5 - Efterår, Pulje 8 Greve Fodbold - Haslev FC 1191 Kampnr.  415347
OKT 06 Lør
14:00 Serie 3 , Pulje 8 Nyråd/Langebæk Alliancen. - Haslev FC 1542 Kampnr.  819684
OKT 06 Lør
15:30 Sjællandsserien , Pulje 2 FC Nakskov - Haslev FC 3105 Kampnr.  323213
OKT 07 Søn
12:00 Serie 5 - Efterår, Pulje 8 Haslev FC - Køge BK (1) 1218 Kampnr.  415354
OKT 13 Lør
14:00 Sjællandsserien , Pulje 2 Haslev FC - Nykøbing FC 1218 Kampnr.  323218
OKT 13 Lør
15:45 Serie 3 , Pulje 8 Karrebæk IF - Haslev FC 1326 Kampnr.  819690
OKT 14 Søn
11:00 Serie 5 - Efterår, Pulje 8 Førslev IF - Haslev FC 1166 Kampnr.  415457
OKT 19 Fre
18:30 Serie 3 , Pulje 8 Haslev FC - DLF-Terslev 1219 Kampnr.  819696
OKT 20 Lør
15:30 Sjællandsserien , Pulje 2 Køge Nord FC - Haslev FC 1450 Kampnr.  323224
OKT 21 Søn
12:00 Serie 5 - Efterår, Pulje 8 Haslev FC - Køge Nord FC 1218 Kampnr.  415601
OKT 27 Lør
12:00 Serie 5 - Efterår, Pulje 8 AIK 65 Strøby Fodbold - Haslev FC 1555 Kampnr.  415614
OKT 27 Lør
13:00 Serie 3 , Pulje 8 Toksværd Olstrup Fodbold - Haslev FC 1597 Kampnr.  819702
OKT 27 Lør
14:00 Sjællandsserien , Pulje 2 Haslev FC - Tuse IF 1218 Kampnr.  323229