Den 11-12-2017

Skemaet herunder viser hvornår holdene træner, hvilken bane de benytter til dette, samt omklædningsrum.

Nedenstående skal overholdes, det er nødvendigt for, at der skal blive færrest mulige problemer med kampe. Kampe bliver af og til lagt i jeres træningstid så, se INFO tavlen om jeres bane er brugt

   HOLD

TRÆNINGSDAGE

TIDSRUM

BANE

OMKL.

 

talenttræning ungdom

Onsdag

16.15-19.00

11

K7AB

5

Senior  1-2

Tirsdag-torsdag

18.30-20.30

11

11.1

7-8

Senior  1-2

Tirsdag-torsdag

18.30-20.30

11

11.2

7-8

Senior  1-2-3-4

Tirsdag-torsdag

19.00-21.00

11

11.3

7-8

Senior  1-2-3-4

Tirsdag-torsdag

18.30-20.30

11

11.2

7-8

Senior 1

Mandag

18.30-20.30

11

11.1

8

U17 Junior 00-01

Tirsdag-torsdag

17.00-18.30

11

11.1

7

U16 Drenge 2002-03

Tirsdag-torsdag

17.00-18.30

11

11.1

8

U14 Drenge 2004

Mandag-onsdag

17.00-18.30

11

11.1

8

U13 Drenge 2005 1

Tirsdag-torsdag

16.45-18:15

8

11.3.2

3

U13 Drenge 2005 2

Tirsdag-torsdag

17:30-19:00

8

11.3.1

3

U12 Drenge 2006

Mandag-onsdag

17.00-18.30

8

11.3.1-11.3.2

8

U11 Drenge 2007

Tirsdag-Torsdag

17.00-18.30

8

11.2.1-11.2.2

4

U10 Drenge 2008

Mandag

17.30-19:00

5/8

11.2.1-11.2.2

3

U10 Drenge 2008

torsdag

17.30-19:00

5

5.1-5.2-5.5-5.6

6

U9 Drenge 2009

Onsdag

17.00-18.30

5

5.4-5.5-5.6

3

U9 Drenge 2009

Lørdage

10.00-11.30

5

5.4-5.5-5.6

3

U8 Drenge 2010

Onsdag

17.00-18.30

5

5.1-5.2-5.3

4

U8 Drenge 2010

Mandag

17.00-18.30

5

5.1-5.2-5.3

4

U7 Drenge 2011

lørdage

10.00-11.00

3

3.1-3.2

4

U6 Sandkasse

Søndage

10.00-11.00

3

3.3-3.4

4

U16 Piger 02

Tirsdag-torsdag

18.00-19.30

8

8.3

1-2

U15 Piger 03-04

Tirsdag-torsdag

18.00-19.30

11

8.3

1-2

U13 Piger 05

Tirsdag-torsdag

18.00-19.30

8

8.2

1-2

U12 Piger 06

Tirsdag-torsdag

17.00-18:00

8

8.1

1-2

U11 Piger 07

Tirsdag-torsdag

18.00-19.30

5

5.3-5.4

1-2

U10 Piger 08

Tirsdag-torsdag

17.00-18.00

5

5.3-5.4

1-2

Old boys

Onsdag

19.00-20.30

8

7

 

målmandstræning

tirsdag

16.00-20.00

 

7

6

Old boys - veteraner

Søndage

10.00-11.30

 

K7C

3

Haslev Hockeyklub

Fredage

18.00-21.00

 

 

 

 

Kommende kampe

JAN 12 Lør
14:00 sen, pulje 20 Faxe K - klub Kampnr.  182014
JAN 12 Lør
15:40 sen, pulje 20 Faxe K - klub Kampnr.  182015
JAN 20 Søn
14:00 sen, pulje 20 Faxe K - klub Kampnr.  182024
JAN 20 Søn
15:40 sen, pulje 20 Faxe K - klub Kampnr.  182025
FEB 02 Lør
09:00 Trænerkursus, pulje41 HFC - HFC Kampnr.  194102
FEB 02 Lør
12:20 Sen 1, Pulje 25 HFC - HFC Kampnr.  182505
FEB 09 Lør
11:15 Sen 1, Pulje 25 HFC - Albertslund Kampnr.  182506
FEB 09 Lør
12:20 Sen 1, Pulje 25 HFC - Albertslund Kampnr.  182506
FEB 09 Lør
14:00 sen, pulje 20 Terslev - ukendt Kampnr.  182016
FEB 09 Lør
15:40 sen, pulje 20 Faxe K - klub Kampnr.  182017